pic1

 

گروه  فاسادک(بخش نمای شرکت روف تراس) این افتخار را دارد که با عنایت خداوند متعال، با توجه به ضروریات صنعت ساختمان مجموعه ای توانمند، آمیخته از بهترین متریال های این صنعت را درکناردانش فنی روزگرد هم آورد . بهره گیری از کارشناسان و مهندسین با تجربه ی سوابق اجرایی،بالغ بر ده سال این مهم را میسر می نماید .

در اختیار داشتن متریال مصرفی با کیفیت مطلوب و مقاطع و اوزان متنوع یکی از اصلی ترین دغدغه های مهندسین و معماران در عرصه نماهای مدرن ساختمانی و مجریان دکوراسیون می باشد .

علاوه بر کیفیت و تنوع ، بازده زمانی مشخص در ساخت و تحویل پروژه ها امر مهمی است که کامل نبودن متریال های مصرفی و نیروهای متخصص و کارآمد سبب به وجود آمدن خسارات مالی و اعتباری غیر قابل جبرانی برای مشتریان و کارفرمایان می گردد .

این مجموعه در صدد می باشد خوش نامی به وجود آمده طی سال های گذشته را با تمام قوت حفظ نموده و شرایط را برای فراهم کردن و جلب رضایت بیشتر بازار ساختمان ایران و ارتقای کیفیت تکنولوژی ساخت نما در ایران فراهم نماید .

گروه نما و دکوراسیون فاساادک (facadec) علاوه بر اهداف اشاره شده در نظر دارد با ارائه مطالب معماری ضمن ایجاد آگهی، در عرصه طراحی،تامین، تولید و اجرا نما  همراه صنعت ساختمان ایران باشد

http://facadec.ir/google64c2a2471513f0e4.html